Vertoont uw dierbare Oosters tapijt vlekken of geuren die u er zelf niet meer uitkrijgt? Of is de geur van eten of van uw huisdier inmiddels tot diep in de vezels van uw tapijt gedrongen?
Bij ATAR Geel kunt u terecht voor het grondig reinigen van al uw tapijten. Uw vloerkleed of Perzisch tapijt schoonmaken is onze specialiteit.
ATAR is dé specialist in tapijtreiniging in Geel. Contacteer ons voor tapijtreiniging en wij komen gratis aan huis met optimaal result!
ext here
Type text here
Type text here
Zetel reinigen Geel
Een stoffen bankstel reinigen is niet altijd eenvoudig. Doorheen de tijd kan er heel wat vervuiling ontstaan in uw stoffen zetel. Dan spreken we niet alleen over vlekken, maar ook over geurtjes. Idem voor lederen zetels, die op hun tijd ook een stevige reinigingsbeurt verdienen.
Kortom, welke zetel u ook wilt laten reinigen, bij ATAR Geel voeren we de schoonmaak van uw zetel uit met oog voor detail:
zetel reinigen
stoffen zetel reinigen
lederen zetel reinigen
stoffen bank schoonmaken
bank reinigen
U wilt uw zetel uiteraard niet te lang missen. Daarom bezorgen wij uw zetel terug aan huis en dit te Geel op twee dagen. Contacteer ons voor meer informatie!